משמורת משותפת

משמורת משותפת

משמורת משותפת – כל המידע במקום אחד

גידול ילדים יכול להיות הרבה יותר פשוט כאשר נמנעים ממחלוקות על אופן גידולם וכאשר מסכימים מראש כיצד לעשות זאת במקרה של פרידה. יש זוגות שמביאים ילדים לעולם ולא רוצים להיפרד אולם זה בלתי נמנע לעתים, כך שהדבר היחיד שניתן לעשות הוא לפחות להימנע ממחלוקות על משמורת משותפת. במקרים כאלה פונים לסיוע של עורך דין משפחה שיכול לעזור לכם לנסח ולערוך הסכם שיקבע בדיוק איך מגדלים את הילדים מבלי לכלוא אותם במצב של מריבות אין סופיות. זה בוודאי משפר את איכות החיים של כולם והופך את המשפחה לשלמה ומרוצה הרבה יותר כאשר חיים בהסכמה.

לקבוע מראש לפני תחילת החיים המשותפים

דרך אחרת למנוע מחלוקות בזמן גידול הילדים או פרידה בין ההורים היא לנסח הסכם חיים משותפים. זהו הסכם שקובע לא רק את אופן גידול הילדים וכל הסוגיות שכרוכות בכך אלא גם את אופי הזוגיות של ההורים שרוצים להחליט מראש כיצד יתנהל אורח החיים במשפחה. זוהי דרך מודרנית ומאוד מקובלת להסכים גם על משמורת משותפת, אם וכאשר יגיעו לכדי כך בגלל פרידה. זוהי הורות מכבדת והדדית שבה לא קובעים משמורן עיקרי, אלא המשמורת משותפת לשני ההורים, בכך היא גם מקילה על בית המשפט במקרה של פרידה משום שכאשר מסכימים על נושאים כאלה מראש בזמן שמתכנים לחיות יחד יש לזה יותר תוקף וזה נעדר שיקולים נקמניים.

הסכמות משותפות עדיפות תמיד

כשמגיעים להסכמה משותפת מראש בנושאים שקשורים לניהול חיים משותפים זה תמיד עדיך על פני קרבות שרק בסופם מכריעים. ככל שהחיים המשותפים וגידול הילדים נעשים בהסכמה ותוך כדי כיבוד הדדי זה עוזר גם לילדים ללמוד לחיות ולגדול באווירה מכבדת ובוגרת ללא מאבקים מיותרים. חשוב, עם זאת, לנסח הסכם כזה אצל עורך דין שיזכה לתוקף משפטי ואישור של בית משפט. עורכת דין טלי אבידן מנסחת כבר שנים רבות הסכמים כאלה שכוללים משמורת משותפת ללקוחותיה השונים ובכך מאפשרת להם לנהל חיי משפחה רגועים וטובים מבלי להיקלע למחלוקות שאינן מועילות לילדים ולא לאווירה הנינוחה. אם רוצים לגדל משפחה באווירה נעימה ומכבדת רצוי להגיע להסדרים כאלה במשותף ובהסכמה.

המלצות

מה הלקוחות אומרים עליי

מעיין
קרא עוד
טלי יקרה!
תודה על הדאגה. תודה על התמיכה. תודה על ההיענות. תודה על התגובה הזריזה. תודה על ההקשבה. תודה על המחשבה והנתינה. תודה על מי שאת!
חיבוק ואהבה
מיכל
קרא עוד
לכבוד רויטל אבידן היקרה!
אמיצה ומוכשרת בטרוף.
לכן שלחתי לך משהו ממני למשרד בהמון הערצה והערכה. מוסרת לך שוב תודה רבה על התקופה שהיית שם בשבילי אז חג שמח. אוהבת
נטע
קרא עוד
לטלי היקרה!
אישה חזקה עם שליחות נפלאה בעולם. שתמיד תשמחי את הנשים היקרות שלך. ותהיי סנגורית טובה עבורן. תודה על הכל, רוב בריאות ונחת!
מעריכה
שרה
קרא עוד
רויטל היקרה! אין בפי מילים לתאר את הערצתי אליך… אני פשוט לא יודעת איך אפשר להודות לאישה מקסימה כמוך, שכלל לא מכירה אותי ונותנת את כל הנשמה בשביל לעזור… ועיקר לעזור! קשה למצוא במדינתינו הקטנה מישהי עם לב כל-כך רחב ורצון ענק לעזור לזולת וכל זה בלב שלם!
הקודם
הבא