עורך דין גירושין

עורך דין גירושין

מידע על עו"ד גירושין 

הרגע הקשה שבו מחליטים להתגרש הוא גם הרגע שבו מחליטים כיצד יתנהל ההליך ואפשר לעשות את זה בדרך הרבה יותר פשוטה ונוחה מאשר המיתוסים על הליכי גירושין. לא חייבים להידרדר למלחמה כוללת בכל החזיתות ויש בהחלט עו"ד גירושין שדוגלים בדיוק בגישה המפשרת והמתונה הזאת. זה חשוב להגיע להחלטה כזאת יחד ואז לפנות לקבל את השירות הטוב ביותר של עורך דין גירושין במרכז, שם לו חשוב לא להחמיר את המאבק. הגישה הנכונה היא לפרק כל מוקש בצורה נבונה וזהירה מההתחלה כדי שתוכלו לשבת יחד על ניסוח הסכם גירושין בהסכמה, להביא אותו לאישור בית המשפט לענייני משפחה, ומשם להתקדם לסגירת הגט ולשלב שבו הוא ניתן ללא עיכובים מיותרים.

קבלו סיוע של עו"ד שמתאים לכם

הפנייה לעו"ד שדוגל בגישה מתונה של גירושין חייבת להיות כבר בהתחלה משום זה הרבה יותר נוח להתחיל כך ולהשתדל לא להגיע למצב רגשי טעון. משום כך, עורך דין טלי אבידן דוגלת בגישה מפייסת ומגשרת זאת משום שהמטרה היא להגיע לגירושין עם כמה שפחות קשיים וכדי להקל על הצדדים לעשות זאת נכון וללא פגיעה באינטרסים. כשמעורבים ילדים ורכוש רב זה מקשה לכאורה להגיע להסכמות, אבל במצבים כאלה ברור שניסיון של עו"ד גירושין שמנסה לגשר יכול לעזור להגיע להסכמות הנחוצות ביתר קלות. נדרש רצון טוב מצד הצדדים והכל יכול להיות הרבה יותר פשוט מאשר נראה לפעמים מסיפורים שמתפרסמים בתקשורת.

הניסיון המקצועי מדבר בעד עצמו

עורך דין גירושין בתל אביב שמדבר בשפה שלכם הוא עו"ד שיכול לעזור לכם להגיע מהר לגירושין מבלי להתעכב יותר מדי. השיקולים שלכם לגירושין יכולים להיות כל שיקול שהוא ובלבד שתרצו להתקדם בצורה מסודרת וללא שהיות לשלב שבו בית המשפט מאשר את ההסכם שהגעתם אליו. במקרה כזה, עו"ד גירושין יעשה הכל כדי שתוכלו להגיע לשם מהר ולסיים את הפרק הזה בחייכם ולהתחיל פרק חדש. אם אתם בוחרים נכון בעצמכם בחיים שלאחר הנישואין שכשלו, יש יותר סיכוי שגם המחיר של הגירושין יהיה שיקום מוצלח יותר וכמובן שגם הרבה פחות יקר מאשר גירושין ממשוכים.

 

המלצות

מה הלקוחות אומרים עליי

מעיין
קרא עוד
טלי יקרה!
תודה על הדאגה. תודה על התמיכה. תודה על ההיענות. תודה על התגובה הזריזה. תודה על ההקשבה. תודה על המחשבה והנתינה. תודה על מי שאת!
חיבוק ואהבה
מיכל
קרא עוד
לכבוד רויטל אבידן היקרה!
אמיצה ומוכשרת בטרוף.
לכן שלחתי לך משהו ממני למשרד בהמון הערצה והערכה. מוסרת לך שוב תודה רבה על התקופה שהיית שם בשבילי אז חג שמח. אוהבת
נטע
קרא עוד
לטלי היקרה!
אישה חזקה עם שליחות נפלאה בעולם. שתמיד תשמחי את הנשים היקרות שלך. ותהיי סנגורית טובה עבורן. תודה על הכל, רוב בריאות ונחת!
מעריכה
שרה
קרא עוד
רויטל היקרה! אין בפי מילים לתאר את הערצתי אליך… אני פשוט לא יודעת איך אפשר להודות לאישה מקסימה כמוך, שכלל לא מכירה אותי ונותנת את כל הנשמה בשביל לעזור… ועיקר לעזור! קשה למצוא במדינתינו הקטנה מישהי עם לב כל-כך רחב ורצון ענק לעזור לזולת וכל זה בלב שלם!
הקודם
הבא