עו"ד ירושה

עו"ד ירושה

עורך דין לענייני ירושה הוא עורך דין שמתמחה בסיוע לאנשים יחידים ולמשפחות לנהל את הנכסים והעיזבונות שלהם.
עורכי דין לענייני ירושה הם אנשי מקצוע שמיומנים במגוון נושאים משפטיים שקשורים לתכנון ירושה, לרבות צוואות, מיסי עיזבון ועוד. אז מהו התפקיד של עורך דין בתחום זה, ומדוע מדובר במשאב חשוב ביותר עבור כל אזרח שמעוניין לתכנן את העתיד?

עו"ד ירושה – רק עורכת דין טלי אבידן

רבים חושבים שחוקי הירושה בכל מדינה זהים משום שזה נראה להם הגיוני שיורישו עיזבון באותה צורה, אולם זה בהחלט לא כך ואנשים מגלים זאת מאוחר מדי, אם לא ערכו צוואה כחוק ולא ידעו שיש לפעמים מניעה גם לאשר צוואות מסוימות שאינן מתקבלות. לכן, ההמלצה הקבועה כמעט של כל עורך דין דיני משפחה וירושה, היא לא להישען על מה שרואים בטלוויזיה בכל מיני סדרות אלא פשוט לגשת לייעוץ של עו"ד ירושה על מנת להבין איפה הם עומדים בנוגע להורשת העיזבון שלהם או של בני משפחתם. זה חיוני לדעת גם מה נחשב מקובל כשעורכים צוואה והאם יש לה סיכוי להתקבל בבית המשפט, משום שמתברר שלא כולן נערכות כדין ולא כולן יכולות לקבל תוקף אם תוגש לגביהן התנגדות.

מהו התפקיד של עורך דין ירושה?

התפקיד של עורכי דין לענייני ירושה הוא לסייע ללקוחות שלהם ליצור תוכנית משפטית שכוללת את כל מה שיקרה עם הנכסים, ההון והרכוש שלהם לאחר מותם.
דבר זה כרוך ביצירת צוואות ומסמכים אחרים שיגדירו באופן ברור את רצונותיהם של הלקוחות לחלוקת הנכסים שלהם בעתיד.
עורך דין לענייני ירושה מסייע גם ללקוחות שמעוניינים לממש צוואה ולחלק את ההון והרכוש של אדם שנפטר.
תהליך זה עשוי לגזול זמן רב, אך עורך דין ירושה יוכל לסייע בייעול התהליך ולוודא כי רצונו של הנפטר יתבצע בזמן.
בנוסף, עורך דין יכול גם לעזור למזער מיסי עיזבון כאלה ואחרים ולעזור לאנשים למצות את מירב הזכויות שלהם.

מהם היתרונות של שירותי עורך דין ירושה?

אחד היתרונות המרכזיים בעבודה עם עורך דין ירושה הוא שהוא יכול לעזור לכל הצדדים להימנע ממחלוקות משפטיות בין בני משפחה לאחר שאדם נפטר.
סכסוכים על חלוקת הנכסים עלולים להיות מלחיצים ולעיתים אף להוביל לנזק בלתי הפיך למערכות היחסים המשפחתיות.
עורך דין לענייני ירושה יוכל לסייע ללקוחות להתאים תוכנית ברורה ומחייבת לחלוקת הונם לאחר המוות, דבר שיסייע במניעת מחלוקות.
יתרון נוסף הוא שמדובר באדם בעל מומחיות שיוכל לפשט עבורכם תהליכים שונים בתחום הירושה כך שתבינו אותם היטב.

מחפשים עורכת דין בתחום הירושה?

אם אתם מחפשים עורכת דין שמתמחת בדיני ירושה, מוזמנים לפנות אל טל אבידן – עורכת דין, שתוכל לעזור לכם למצות את הזכויות שלכם, לפתור בעיות שונות ולייצג אתכם אל מול הגופים הבירוקרטיים השונים. לטל אבידן ניסיון של שנים בתיקים בתחום הזה כך שתוכלו לסמוך על כך שאתם נמצאים בידיים טובות ובטוחות.

מה חשוב לדעת על צוואות?

יש כמה סוגי צוואות מקובלות בישראל אבל אם אין צוואה כזאת, חוק הירושה הישראלי קובע סדר הורשה מסוים, קובע את זכויות בני הזוג והילדים ואפילו האם ילדים מאומצים רשאים לרשת את הוריהם. חוק הירושה והחוק שמתייחס לקבילות וחוקיות של צוואות קובע גם את אופן עריכת הצוואה, למי מותר להיות עד ולמי לא ומה קורה אם מגלים לפני המועד של החתימה את תוכן הצוואה למוטבים שלה. זה חיוני לדעת את כל זה ו עוד יותר חיוני לערוך צוואה כזאת אצל מי שמורשה לערוך אותה ולחתום עליה כעד בהתאם להואות החוק, אחרת היא לא תקובל בבית המשפט. זה פותח פתח למלחמות משפחתיות טעונות מאוד מבחינה רגשית וזה אומר שרוב הסיכויים הם שהעיזבון לא יחולק כרצונו של המנוח וזה גורם עגמת נפש מיותרת לכולם.

ייעוץ חיוני של עורך דין ירושה

כשפונים לייעוץ מקצועי אצל עו"ד טלי אבידן – מקבלים את כל ההסברים הנחוצים לגבי עריכת צוואה כחוק. עוד יותר חשוב לדעת שהצוואה והניסוח שלה הם הזדמנות חשובה לערוך בדיקת מצאי של כל מה שחשוב בחייכם, מבחינת קרובי משפחה והרכוש שלכם, ולכן זאת הזדמנות גם לחשוב על המשך החיים ואופן החלוקה אם זה אפשרי. זה עשוי למנוע מלחמות מיותרות בין בני המשפחה כאשר עו"ד ירושה עוזר לכם לקבל החלטות נכונות לגבי העיזבון שלכם והשארת צוואה.

המלצות

מה הלקוחות אומרים עליי

מעיין
קרא עוד
טלי יקרה!
תודה על הדאגה. תודה על התמיכה. תודה על ההיענות. תודה על התגובה הזריזה. תודה על ההקשבה. תודה על המחשבה והנתינה. תודה על מי שאת!
חיבוק ואהבה
מיכל
קרא עוד
לכבוד רויטל אבידן היקרה!
אמיצה ומוכשרת בטרוף.
לכן שלחתי לך משהו ממני למשרד בהמון הערצה והערכה. מוסרת לך שוב תודה רבה על התקופה שהיית שם בשבילי אז חג שמח. אוהבת
נטע
קרא עוד
לטלי היקרה!
אישה חזקה עם שליחות נפלאה בעולם. שתמיד תשמחי את הנשים היקרות שלך. ותהיי סנגורית טובה עבורן. תודה על הכל, רוב בריאות ונחת!
מעריכה
שרה
קרא עוד
רויטל היקרה! אין בפי מילים לתאר את הערצתי אליך… אני פשוט לא יודעת איך אפשר להודות לאישה מקסימה כמוך, שכלל לא מכירה אותי ונותנת את כל הנשמה בשביל לעזור… ועיקר לעזור! קשה למצוא במדינתינו הקטנה מישהי עם לב כל-כך רחב ורצון ענק לעזור לזולת וכל זה בלב שלם!
הקודם
הבא