עו"ד משמורת

כעו"ד המתמחה בדיני משפחה, החזון שלי הוא לעזור לאנשים , גברים או נשים, המצויים במשבר משפחתי לפתור את המחלוקות בינהם ולצאת לדרך חדשה בצורה מיטבית עבורם, ועבור הילדים שלהם ביעילות ובמהירות.
אני מביאה ניסיון רב שעוזר לי לתת ללקוח מיפוי מדויק של המצב וכך למזער את הסיכונים שלו ולקצר את התהליך

הליך הגירושין מלווה בקשיים רבים, כאשר אחד הגדולים שבהם הינו הקרע המשפחתי ופירוק התא  המשפחתי הכולל את ההורים וילדיהם. הליך הגירושין מלווה בפגיעה אישית הן בהורים והן בילדים ומכאן עולה הסוגיה המורכבת של הסדרת משמורת על הילדים וקביעת זמני שהות. נושא משמורת מהווה מרכיב מרכזי מהתהליך הכולל של הגירושין אשר כולל הגשת תביעה לבית הדין הרבני שעניינה הוא גירושין. במסגרת הליך הגירושין על ההורים להגיע להסכמות במגוון היבטים בהם סוגית המזונות, הרכוש המשותף וזמני שהות ומשמורת. בני זוג שיש להם ילדים משותפים, ממשיכים להיות מחויבים לדאוג לצרכי ילדיהם ומתעוררות השאלה מיהו ההורה אשר ישמש כמשמורן ומה יהיו הזמני שהות של ההורה הלא משמורן.

מדובר באחת הסוגיות המורכבות והכואבות בהליך הגירושין בעלת אופי משפטי והשלכות חוקיות ולכן מומלץ לפנות לגורם מקצועי שהינו עו"ד משמורת וזאת על מנת להגיע להסכמות ולהבנות במהירות האפשרית ולהימנע מסכסוכים מיותרים ומתישים.

משרד עו"ד משמורת

משמורת הינה מעמד משפטי המגדיר מיהו ההורה אשר מוטלת עליו האחריות לגידול הילדים המשותפים של בני הזוג. בעת גירושין, ההחלטה לגבי משמורת מהווה לא אחת נושא למחלוקת ובמקרים רבים אין הסכמה בין ההורים, כאשר כל אחד מהם מושך לכיוונו. את סוגית המשמורת ניתן לפתור באמצעות עו"ד משמורת, כאשר ההסכמה מועברת לאישור של ערכאה משפטית. במקרים בהם אין הסכמה בין ההורים, הרי שהנושא עובר להכרעת בית המשפט.

משרד עו"ד משמורת בת"א

עו"ד רויטל אבידן הינה עו"ד משמורת בעלת ניסיון רב וידע מקצועי עשיר. משרד עו"ד רויטל אבידן הינו משרד עו"ד משמורת אשר דוגל בשקיפות מלאה ופועל באמצעות כל הכלים המשפטיים היעילים ביותר עד להשגת התוצאות הרצויות. אם אתם מחפשים משרד עו"ד משמורת במרכז ובפרט משרד עו"ד משמורת בת"א, אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בידכם בצורה המקצועית ביותר ומתוך הקפדה על יחס אישי לכל לקוח.

משרד עו"ד משמורת במרכז

משרד עו"ד משמורת מספק כלים משפטיים אשר יבטיחו קיום ושמירה של זמני שהות שהינם בעלי חשיבות רבה עבור הילד וההורה. אי כיבוד של זמני שהות מהווה הפרה ויכול להסב נזק נפשי לילד ולהורה השני. משרד עו"ד משמורת במרכז אשר מכיר את הדין ידאג לעתיד הילדים, כאשר החובה לדאוג לצרכי הקטין נותרת על שני ההורים, גם כאשר ההורה אינו המשמורן. 
 
משרד עו"ד משמורת בת"א ילווה את בני הזוג בהליך עד להגעה להבנות, כאשר בדרך כלל האם מקבלת את המשמורת הבלעדית על הילדים והאב זוכה לזמני שהות.
 

"

המלצה:


"ברצוני להודות לך על התמיכה, המסירות, הנתינה ובעיקר, הרצון הטוב לסייע ככל יכולתך.
קיבלת אותי בהתראה קצרה וסיפקת לי בטחון לכל אורך המשפט. תודה לך!"

"