כתיבת צוואות

אנשים רבים נוטים להימנע מכתיבת צוואות בשל סיבות שונות, בין אם מפאת חוסר זמן ובין אם מתחושה לא נעימה הנוגעת לפרוצדורה באופן כללי. אולם, חשוב לדעת כי כתבית צוואות היא אמנם הליך בירוקרטי, אך מדובר במהלך אשר נועד לשקף את רצון כותב הצוואה וכזה המעניק ביטחון ושלווה לקרובים לו.

במקרים בהם אדם הולך לעולמו מבלי להותיר אחריו צוואה, נוצר מצב בו רכושו מחולק באופן אשר ייתכן והוא לא היה מסכים עליו אם היה חי. מצב של אי כתיבת צוואות עלול לגרום למתח ואף לסכסוכים בין בני המשפחה ולכן חשוב לפנות לקבלת ייעוץ וליווי של משרד עו"ד צוואות במרכז לשם הבטחת השקט הנפשי שלכם ושל הקרובים לכם.

משרד עו"ד צוואות במרכז

במקרים בהם לא נכתבת צוואה, הבעלות על העיזבון תחולק בצורה בה מחצית מרכוש הנפטר יועבר לבן הזוג שהינו בחיים והמחצית השנייה תחולק בין ילדיו של הנפטר באופן שווה. ישנם ארבעה סוגי צוואות במשפט הישראלי ולכן חשוב להתאים לכל אדם את אופן כתיבת צוואות הנכון עבורו. משרד עו"ד צוואות בתל אביב יבטיח כי כותב הצוואה מכיר את זכויותיו ואת האפשרויות העומדות בפניו:
 
  • צוואה בעדים – סוג נפוץ נערך על ידי משרד עו"ד צוואות בת"א בנוכחות שני עדים בגירים לכל הפחות.
  • צוואה בכתב יד – כתובה בכתב ידו של המצווה בלבד.
  • צוואה בפני רשות אשר ניתן להגישה בכתב או בעל פה.
  • צוואה בעל פה בה אדם אינו מסוגל לערוך צוואה אחרת.

משרד עו"ד צוואות בת"א

משרד עו"ד צוואות במרכז ינחה את כותב הצוואה לגבי ההיבטים החיוניים לשם הקניית תוקף חוקי ומשפטי לצוואה. עריכת צוואות בידי משרד עו"ד צוואות בת"א תבטיח כי האדם יחלק את עזבונו על פי רצונו וכמו כן התוקף המשפטי ועמידת הצוואה בכל הקריטריונים הנדרשים תבטיח כי גם במקרה בו האדם מעוניין לשנות את הצוואה, הרי שהוא יוכל לעשות כן.

משרד עו"ד צוואות בתל אביב

עו"ד רויטל אבידן הינו משרד עו"ד צוואות בתל אביב המתמחה בתיקים בתחום המעמד האישי הכוללים כתיבת צוואות. משרד רויטל אבידן – משרד עו"ד צוואות בתל אביב הינו בעל ניסיון עשיר בטיפול במגוון תיקים מורכבים וזאת תוך קבלת החלטות, מצאת פתרונות והפעלה מושכלת של הכלים המשפטיים העומדים לרשותנו. 
 
משרדנו הינו משרד עו"ד צוואות במרכז אשר שם את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות ופועל בשקיפות ובתיאום מלאים עם הלקוח במקצועיות וביחס אישי.

"

המלצה:

"ברצוני להודות לך על התמיכה, המסירות, הנתינה ובעיקר, הרצון הטוב לסייע ככל יכולתך.
קיבלת אותי בהתראה קצרה וסיפקת לי בטחון לכל אורך המשפט. תודה לך!"

"